امروز: ۱۳۹۹/۹/۵

 

تابلو پلکسی گلاس

 

تابلو پلکسی گلاس به دو شیوه ساخته میشود که در تابلو سازی با نام های تخصصی کنشکاف و لبه هندی شناخته شده است.

حروف برجسته ای که جنس آن از پلکسی گلاس به رنگ دلخواه لبه آن ( دور تا دور حروف) از پلکسی به رنگ دلخواه است که با LED یا SMD (رنگ دلخواه) نورپردازی می شود و یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته در ایران میباشند

متریال پلکسی گلاس از جنس پلاستیک بوده ، دارای ضخامت های متنوع از ۱۰ ۲.۸ میل تا ۱۰ میل و بالاتر در بازار عرضه می شود . تابلو پلکسی گلاس بخش عمده ای از صنعت تابلوسازی را در بر گرفته است .

این نوع حروف از رویه ی با جنس پلکسی گلاس و به صورت طراحی شده در برنامه ی نرم افزاری کرل بر روی ورق های پلکسی به ابعاد ۱٫۸۲*۱٫۲۲ لیزر میگردد. جدیدترین مدل تابلو تبلیغاتی از جنس پلکسی گلاس که روشنایی آن توسط لامپ های SMD تامین می گردد.

تابلو پلکسی گلس حاصل تلاش ، تجربه ، خلاقیت و ارتباط  و حضور در نمایشگاه های بین المللی خارج از کشور والگوگیری از جدیدترین متدهای روز دنیا و استفاده از متریال وارداتی منحصر به شرکت اندیشه آفتاب وبهره گیری از جدیدترین دستگاههای خط تولید این نوع  حروف برجسته می باشد.

 

 

ویژگی ها

تابلو پلکسی گلاس بخش عمده ای از صنعت تابلوسازی را در بر گرفته است . تابلو پکلسی گلاس از ورق های پلاستیک که با نام های سامپکس و ییرلانگ ساخت کشور تایوان که دو برند پرطرفدار در تابلوسازی میباشد که با ضخامت های ۲ میلیمتر تا ۲۰ میلیمتر و بیشتر میباشد که با دستگاه لیزر برش داده میشود گفته میشود .

 

انتخاب جهت نوردهی حروف توسط خود مشتری ( نوردهی از مقابل – نوردهی ازپشت حروف ویا نوردهی از طرفین حروف  (

ساخت حروف برجسته با کمترین قطر قلم (ضخامت حروف) تا 10 میلی متر و عمق حروف تا 20 میلیمتر

قابل نصب در کلیه شرایط جوی و محیطی اعم از داخل و یا بیرون فروشگاه و یا دفاترکار (سیتی سنترها و غرفه های نمایشگاهی ) به صورت دائمی

تنوع رنگ (بدون محدودیت ) ،زیبایی ، ظرافت و دقت بی نظیر در ساختار حروف و ماندگاری بالا و ..

 

روش های ساخت تابلو پلکسی گلاس

 

طراحان تابلوسازی ساین وان با خلق بهترین طرح ها در تابلو پلکسی گلاس توانایی خود را ثابت نموده اند .

 تابلو پلکسی گلاس را میتوان به شکل های مختلف اجرا نمود

 

تابلو پلکسی گلاس کنشکاف

روش ساخت در تابلو پلکسی گلاس کنشکاف به این صورت است که در لبه حروف شیاری ۳ میلیمتری با دستگاه ایجاد میشود و لایه رویی تابلو پلکسی گلاس داخل شیار قرار گرفته و با استفاده از حرارت مونتاژ میشود.

 

تابلو پلکسی گلاس لبه هندی

ساخت تابلو پلکسی گلاس که روش لبه هندی است حروف لب به لب لایه روی تابلو پلکسی منتاژ میشود و هیچ شیار و بیرون زدگی وجود ندارد امروزه تابلو پلکسی گلاس را میتوان با خلاقیت های بسیاری اجرا نمود و بهترین طرح ها را خلق کرد

 

امروزه تابلو پلکسی گلاس در دنیا از طرفداران زیادی برخوردار است.ساخت تابلو پلکسی گلاس نسبت به دیگر متریال تابلوسازی نسبتا سخت تر است و باید با ظرافت و دقت بیشتری انجام شود .

مقاومت بسیار بالا، جایگزین نشکن شیشه، انتقال دهنده نور با شفافیت بالا، انعطاف پذیر و در عین حال 20 برابر مقاوم تر از شیشه، عدم تغیییر رنگ، محافظ اشعه ماورا بنفش، سبک و عایق صوتی و حرارتی تابلو پلکسی را به اتنخابی هوشمندانه جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی برجسته مبدل کرده است. بی شک همه از رابطه تنگاتنگ نور و رنگ و تبلیغات چشمگیر با خبر هستیم جدا از خاصیت انتقال نور پلکسی از تمام زوایا و قسمتهای تابلو، همچنین با نصب پس زمینه شیشه ای یا باکس نوری شاهد درخشش تابلو تبلیغاتی خود و نمای جذاب و رنگی آن خواهید بود. با توجه به خاصیت انعطاف پذیری و تغییر شکل در دمای بالا امکان خم کردن پلکسی و ایجاد اشکال مورد نظر ما بر آن هست

تابلو پلکسی گلاس از دیرباز تا امروز جایگاه خود را در صنعت تابلوسازی مدرن حفظ نموده و طرافداران پروپاقرص خود را دارد و این موضوع ثابت کرده که تابلو پلکسی گلاس از مد نیفتاده و روز به روز مدل های جدید و بروز از تابلو پلکسی گلاس اجرا میشود و چشم مخاطبین را مجذوب خود مینماید.